WEB-плани на найближче майбутнє.

Вже 11 січня і сьогодні я вирушаю знов на навчання, де я, мабуть, більш активно займуся сайтами. В мене назрівають такі проекти і доробки:

1. Доробити функціонал сайту poet.in.ua для покращення його юзабіліті авторами, які додають свої вірші та прозу. До останнього часу я це все відкладав, але із збільшенням авторів на сайті обов’язково потрібно покращувати його. Просто при додавання віршів автори вибирали себе із великого списку, а хочеться, щоб вони просто одразу додавали. Така незручність була зумовлена цмскою, яку я використовую, але думаю я зможу це зробити 🙂

2. Думаю комусь тут та й відомо про сайт tilkorock.com.ua та те, що ми(я та мій друг) вже ним давно не займаємося, бо не могли дійти спільної згоди, тому я вирішив створити сайт із рок-новинами, який буде зорієнтований на Західну Україну. Вже майже все доробив, лише сам концепцію сайту додумати. Надіюся, що все буде добре і мій проект розвинеться.

3. Хочеться якось більш продуктивно зайнятися блогами (цим та aboutart.org.ua), а то другим я взагалі останнім часом не займався. Також можливо пізніше буде створений музичний блоґ, але про його доцільність я ще подумаю.

4.Ну і шукати замовників на сайти 🙂

Якщо будуть якість пропозиції, то буду радий їх почути.

Share