Я не расист, але… чому їм така честь?

Я не расист, але я ненавиджу, коли неграм, китайцям і т.д. приділяють більше уваги, а ніж українцям. Мене це просто бісить і в такі моменти я, мабуть, все більше стаю расистом. Взагалі не підтримую виїзд із країни (чи наших з нашої чи їх до нашої), бо треба підтримувати свою економіку і державу тут, а не там, де їх ніхто не буде зустрічати хлібом та сіллю.

Наштовхнуло мене на написання цього ця новина на ТСН. Ось чому їм така честь? Як вбивають простого українця, то це нічого, а тут вже новини транслюють це все і т.д.

Взагалі це проблема не лише України, а кожної європейської країни. Дивлячись на те, що твориться у Франції, Великобританії чи Німеччині можна спрогнозувати те, що буде відбуватися у ближчому майбутньому в нас. Тому з цим не потрібно жартувати, а добре взятися за імміграційну політику.

Я не закликаю бити чи робити будь-які незаконні дії з іноземцями, але те, що твориться на загальнодержавному рівні мене не задовольняє і хочеться мати якісь гарантії що студенти, які вчаться в нас виїдуть, а будь-які протиправні дії проти українців мають каратися жостко – миттєвим виселенням з країни!

Взнай свою долю чи долю своєї країни використовуючи все виды онлайн гаданий для покращення результату. Роби висновки на карточних гаданнях та живи щасливо!

Share