Поки батьки не бачуть

Вже до того чув про цю програму від ТСН, але от тільки сьогодні зранку дійшли руки до її перегляду. Мене просто дуже цікавить, як дорослі та ТВ розуміють дітей, як вони бачать їх, бо і сам ще таким є 🙂 Як на мене, то дуже багато вони там різної маячні показують, але є і хороші випуски.

Дітям дуже важко, коли батьки лізуть в їх особисте життя і так буде завжди, наші діти теж хотітимуть повної свободи, яку ми їм навряд дамо, хоча самі зараз так її прагнемо. Але інколи піклування буває ну дуже забагато і людині коли вона уже йде в університет та якесь доросле життя дуже важко адаптуватися без повного піклування батьків. І саме про це в першу чергу потрібно думати!

Давайте своїм дітям трохи більше свободи, але і дивіться щоб вони не пропали у бездні життя. Ця грань дуже тонка, але важливо іти саме по ній!

Власне відео – Поки батьки не бачуть

Обирайте найкращу крівлю із використанням Битумная черепица на будь-який смак. Вам та вашим дітям буде дуже добре в будинку, який не протікає!

Share
  • Хороша програма, з дечим погоджуюся, але показують в програмі лише, що хочуть бачити

  • admin

    так, але просто судити про неформалізм иш по хрещатівських малолітках не є хорошим ділом та й взагалі багато нюансів, але багато є правдивого.

    головне, щоб після неї батьки не почали тероризувати своїх дітей.

  • ну у мене було пару разів: “Іди глянь новини, там про дітей розказують” 🙂

  • admin

    🙂 ну мені і самому цікаво подивитися таку програму, але ТВ, то в гуртожитку нема.