Нарешті поставив рекламу

Нарешті поставив на своїх сайтах рекламу. Обрав Ґуґл, а то всі інші організації мене не приваблюють. Поки реклама є на двох сайтах: на цьому та poet.in.ua. Буду чекати на якісь результати. Не чекаю великих заробітків, бо сайти ще не досить популярні, але… Одна трудність, яка виникла у впровадженні реклами на мої сайти – це те, що при реєстрації треба вказати російськомовний сайт на якому буде реклама. Так як таких в мене нема, то прийшлося робити сателіти. Ніколи не думав, що буде це робити, але прийшлося 🙂 Одне радує, що Ґуґл ведеться на будь-який сайт, який є російськомовним, а то я переживав, що мій не пройде модерацію 🙂

Рекламу від Ґуґла краще ставити у тому випадку, коли вам потрібна не докучлива текстова реклама і у вас відвідуваність хоча б більше 1000, бо в інших випадках свого чеку ви будете чекати дуже довго і на половині дорого можете забити на цю затію. Щоб заробити треба завжди вкласти або ж самому розібратися у СЕО та створювати якісний контент для людей, а не для роботів. Тоді й користувачі будуть залишатися на вашому сайті, а реклама, яка є досить релевантною, теж їх привабить.

Але є й тематики в яких кліки коштують десятки доларів, із мені відомих це форекс, тому при відвідуваності навіть в 20 людей можна заробляти пристойні гроші, але треба ще зробити так, щоб по деяким запитам дотичним до форекса ваш сайт був хоча б у ТОП30.

Share