Соціальні мережі = Зло!

Думаю всі вже задумувалися над таким твердженням. Як на мене, то воно правдиве на 100%, бо це наркотик, а наркотик – це зло. Ось мій друг недавно відверто заявив, що у нього залежність від контакту, але він все таки видалив свою сторінку! Інші ж просиджують цілими днями вконтакті чи однокласниках. Хіба це нормально, коли людина просинається і запізнюється на пару, але в контакті ще посидить хоча б 15 хвилин (взято із реального життя). Та ви випадків таких я думаю є багато.

Як відомо, то від кожного наркотику можна чекати лише біди: вигнання із універа, сварки з ближніми, вбивство. На рахунок останнього ви може здивуєтеся, але вже стався випадок, які думаю шокував багатьох.

В Великобританії через статус своєї жінки її вбив чоловік. Все відбувалося так: чоловік посварився із жінкою, коли він зайшов на FaceBook (аналог Вконтакті, але вірніше навпаки), то побачив, що його жінка змінила статус на “самотня”, тоді він закинувся наркотиками (наркотик+наркотик) і вбив свою жінку, де і був затриманий.

Ви скажете, що це він зробив би і без FaceBook, можливо, але саме він надав поштовх до вбивства.

Share
 • нда..справді..

 • Не соціальні мережі – зло, а люди, в яких елементарно бракне сили волі. Чомусь одна людина не програє всі гроші в казино, а для іншої – це норма. Зважте на це. Не потрібно забувати про позитивні моменти, про те, що нам дають соціально-спрямовані проекти.

 • admin

  і як ж позитивні моменти вони дають? я таких не побачив.

 • Шкода, що не розумієш. Це, щонайменше, покращення комунікаційних зв’язків між людьми при значній економії часу і грошей, які могли б бути витрачені. За допомогою соц. мереж легше знайти однодумців, нових знайомих, адже ті, гуртуються за тим, що подобається. Це ширші можливості донести до людей свої думки. Адже, вдома, на вулиці, школі, на персональному блозі, … тебе не почує стільки людей. Це можливість спілкуватися з друзями, які на даний час мешкають закордоном, обмінюватись з ними фотографіями, відео, тощо, зручно і без особливих навиків.

  P.S. admin, постав собі плагін під WordPress для можливості підписатися на коментарі до статті.

 • admin

  обмінюватися фото, спілкуватися можна через асю і без особливах навиків)

  гуртуватися можна і на форумах. нічого цікавого в них всерівно не бачу)

  П.С. підписатися на статтю можна, внизу ж пише:

  Ви можете слідкувати за цієї заміткою за допомогою RSS 2.0.

 • > “обмінюватися фото, спілкуватися можна через асю і без особливах навиків)”

  І це по твоєму зручно… Думай, як знаєш. Твоє право.

  > “підписатися на статтю можна, внизу ж пише: Ви можете слідкувати за цієї заміткою за допомогою RSS 2.0. ”

  Я не про те. Я про “Попереджувати про наступні коментарі через E-mail” чи “Сповіщати мені про нові коментарі на e-mail”, як є на більшості блоґів, ну, наприклад, на http://blogosphere.com.ua/ чи на http://blogoreader.org.ua/

 • admin

  на мою думку – це зручніше, а ніж втикати на сайті.

  угу, потім поставлю.

 • Дух

  Так, то легко, то просто, то швидко, АЛЕ то корисно такій дивній (можливо, декому й непотрібній) штуці – ПСИХІЦІ?

  Хіба це не налоштовує на обмеження, викидання на поперхню, а не в сутність речей?

  Зло на те й розраховане, щоб на нього велися люди, яким бракне сили волі, або можливості бачити його… Прикрість в тому, що це зовсім різні види людей…