Соціальні мережі = Зло!

Думаю всі вже задумувалися над таким твердженням. Як на мене, то воно правдиве на 100%, бо це наркотик, а наркотик – це зло. Ось мій друг недавно відверто заявив, що у нього залежність від контакту, але він все таки видалив свою сторінку! Інші ж просиджують цілими днями вконтакті чи однокласниках. Хіба це нормально, коли людина просинається і запізнюється на пару, але в контакті ще посидить хоча б 15 хвилин (взято із реального життя). Та ви випадків таких я думаю є багато.

Як відомо, то від кожного наркотику можна чекати лише біди: вигнання із універа, сварки з ближніми, вбивство. На рахунок останнього ви може здивуєтеся, але вже стався випадок, які думаю шокував багатьох.

В Великобританії через статус своєї жінки її вбив чоловік. Все відбувалося так: чоловік посварився із жінкою, коли він зайшов на FaceBook (аналог Вконтакті, але вірніше навпаки), то побачив, що його жінка змінила статус на “самотня”, тоді він закинувся наркотиками (наркотик+наркотик) і вбив свою жінку, де і був затриманий.

Ви скажете, що це він зробив би і без FaceBook, можливо, але саме він надав поштовх до вбивства.

Share