Спартак(Москва) 1-4 Динамо(Київ)

Закінчився мат між Динамо та Спартаком, як відомо, це непримиренні вороги ще із часів СРСР, тому матч і набув деякого ажіотажу серед мас, хоча це всього лиш кваліфікація до Ліги Чемпіонів.

Все почалося дуже невдало для Динамо, бо після прикрої помилки захисників вони пропустили гол від Баженова. Я вже почав хвилюватися за Динамо, але на протязі всього матчу київляни виправдали і перевершили наші сподівання.

Далі вся ініціатива в матчі була на боці Динамо. На 28 хвилині Бангура після дуже грубої помилки футболіста Спартака (який просто вивів динамівця сам-на-сам із воротарем) забив гол. На останніх хвилинах із дуже незручної позиції забив Мілевський. Впевнений, що вже тоді більшість не сумнівалася в перемозі Динамо, але це ж футбол…

Настав 2 тайм. В грі Спартака я чогось неординарного не побачив, бо динамівці і далі володіли перевагою, яка на 47 хвилині втілилися в гол від Бангури. Динамівці мали ще декілька можливостей забити, але лише на 87 хвилині вони втілили це в гол та жирну крапку в цьому матчі та й напевно крапку на виступі Спартака в Лізі Чемпіонів.

Вітаю всіх із цією дуже важливої перемогою!

Ты не хочешь что-бы в твой дом заглядывали люди. Купи шторы для спальни и они также приукрасят твой дизайн итерьера.

Share