Ненависні мені слова

Думаю в багатьох є ненависні слова від яких тіпає, коли ти чуєш їх навколо себе. Ось і я хочу оприлюднити свій список)))

Перші місця займають слова “тьолка” та “пацан”. Ще до слова “пацан” не таке відразливе ставлення, але коли хтось когось так називає, то в мене вимальовується перед очима гоп ( реальний пацан))), а не нормальний хлопець. “Тьолка” – це взагалі тупе слово, коли його промовляють хлопці, то це зневага до дівчини, а особливо мене дивує, коли це кажуть самі ж дівчата)) Ну якщо деякі особи ж.р. хочуть, щоб їх так називали, то добре, але ж не всіх…

Ще мене дуже нервує, коли українці вітаються за допомогою русизму “прівєт”. Одразу відраза його промовлянні. Невже не можна сказати “привіт” чи “здоров”. Також в багатьох відсутнє таке слово, як “так”, бо його майже повністю поглинуло іншомовні слова “да” та “ok”. Взагалі нервують всі русизми, які промовляють люди. І я теж інколи їх вживаю, але я стараюся викорінити їх із своєї мови, бо без них вона буде кращою.

А у вас є такі слова?!

А що потрібно робити, щоб не вживати у розмові різної нечисті? Правильно, потрібно дивитися усе на Розважальний портал гумор ігри фільми. Грайся, виселися і буде тобі щастя та хороший запас українських слів.

Share
 • Цілком згоден з тобою, мене нервують всі блатні і “прікольні” слова

 • багато слів бісить, але і сама іноді так говорю (хоча і намагаюся говорити правильно)

 • робимо флешмоб?) Дратівливі слова! Здається подібний уже був, але це були про улюблені слова….

 • admin

  MustangUA

  дякую за підтримку))

  letrodectus

  вже добре, що намагаєшся))

  arys

  хз)) мене вже ті флешмоби трохи дістали))