Мій вступ. Частина 3.

Всі вже думали, що моя вступна компанія (і я теж) вже закінчилася, але не тут то було 🙂 Сиджу я собі позавчора за компом і тут дзвонить мій друг, який поїхав в КПІ здавати на плтане, що є місце для мене в Авіаційному універі на факультет “Програмна інженерія”, але треба вже завтра (тобто вчора) привезти документи. Я бігом в ТДТУ забирати документи, добре, що швидко віддали. Білети були лише на автобус, де я і промучався 7 годин))

Приїхав я в 5 годині ранку, а то відкриття авіаційного було ще 4 години. Не було що робити, то я поїхав під універ і просто чекав. Потім в мене взяли документи і все, я зарахований, але ще не офіційно, бо наказ буде в понеділок. Отже моя мрія вчитися в НАУ здійснилася)

Київ, тримайся. 🙂

Постовий:
Коли ви поступаєте вчитися в інше місто, то вам потрібно задуматися над тим, щоб мати де переночувати, бо в сьогоднішніх реаліях за один день документи не подасиш, вам у пригоді стануть выгодные квартиры посуточно в Тюмени на все вкусы. Подбайте про своє майбутнє уже сьогодні – забронюйте квартиру!

Share