Лише війна в Грузії чи початок 3 світової?

І так почалася війна між Грузією та Південною Осетією, яка хоче від’єднатися від Грузії. Одразу проводиться паралель із Кримом, який теж би не проти від’єднатися, але про це пізніше. Війна почалася 8 серпня, що аж ніяк не робить честі для Грузинів, бо як правило всі воєнні діє припиняються на час олімпіади.

То ще б нічого, що війна, але в неї ввійшла і Росія (всюди мають всунутися), яка заявила що в Південній Осетії є її громадяни по яких завдала удару Грузія(типу відмазка). На скільки я зрозумів, то в Грузії можна мати подвійне громадянство. Тому багато хто із жителів Південної Осетії мав Грузинське і Російське громадянство чим і відмазалася Росія, сказавши, що там її громадяни. Впринципі теоретично все правильно, але практично…

Саакашвілі (президент Грузії) вже попросив допомоги в США, сказавши, що це вже не лише справа Грузії, а й США, бо це зазіхання на цінності США, бо Грузія теж волелюбна країна(логіки не дуже бачу). А Росія в свій ж час направили офіційну ноту в всі країни НАТО у зв’язку із агресією Грузії. Залежно від того, як себе поведе США та НАТО, так і буде продовжуватися війна. Якщо США вступиться за Грузію, то 3-ої світової війни не минути, а якщо за Росії або нікого, то Грузії рознесуть. Згадується мені вислів Жириновського в одному із відео, яке багато хто вже давно бачив, він закликав Буша разом вдарити по Тбілісі (дослівно наводити не буду).

Якщо в результаті Росія візьме Грузію або хоча б Південну Осетію, то не виключно, що потім вона візьметься за Крим, в якому події розвиваються теж не дуже добре. Він можна сказати вже окупований, бо навколо нього стоїть флот Росії, який в будь яку хвилину може вдарити по Криму. Думаю на суднах цього флоту є ракети із великим радіусом. А якщо почнеться 3-я світова війна, то всі бойові дії проводитимуться через територію України, як і завжди. Тому радісного кінця цієї війни для України я не бачу…

П.С. це лише мої роздуми, які не можуть претендувати на високу оцінку і т.д., бо я вперше над таким думаю.
П.С.1. дуже цікаво почути ваші думки на рахунок цього….

Если вы изготовляете свой продукт и хотите выйти на рынок, то вам кончено нужна сертификация продукции. Для этого обратитесь в центр сертификации и вам помогут во всем разобраться.

Share