Мій вступ…

І от вже є перші плоди моєї вступної компанії))) Взагалі подав я на 7 спеціальностей (6 факультетів) в різні університети України)) Подав в такі університети: Тернопільський політехнічний, Львівську політехніку, Тернопільський пед, в Авіаційний та Шевченка 🙂

Із наведених університетів я вже поступив в пед. на спеціальність: комп’юетрні технології в автоматизації навчання. А може якось і по ішному, бо я не вникав в неї, бо не дуже, то хочу поступати туди.

Тепер я із нетерпінням чекаю 23 числа, коли будуть відомі всі результати. Трохи хвилююся, бо в Авіаційному, де я найбільше хочу вчитися, конкурс на мою спеціальність 16 чолові на місце, але надію помирає останньою. В Шевченка і не надіюся поступити, а от в Львів ще може і поступлю 🙂 . Бали за ЗНО не такі вже й високі, але думаю, що шанси поступити в мене є)

А так, то в тому, що я поступлю в Терн. політех я впевнений на 99%, бо пройшов по їхній олімпіаді, але буде видко 🙂

Share
 • ні в пед ні в політех не йди… сама колись тікала з педагогічного 🙂

 • Дух

  Колись тікала з авіаційного), але тепер розумію, що не було причин для втечі, особливо, коли нині в мені поселяється щось схоже на любов до alma mater, і не тому, що там так класно (хоча трішки-трішки того є)), а тому, що там можеш бути ти)
  В будь-якому випадку все буде так, як повинно бути, як є найкраще для тебе…
  Чекаємо 23…

 • admin

  letrodectus

  а чому в політех не йти?)) якщо нікуди за межі Тернополя не поступлю, то піду в політх… я і так тамвже 4 роки вчився, коли був в ліцеї))

  Дух

  ну що ж….чекаємо 23 числа))

 • HmG

  так так ,чекаєм 23 числа.. ))
  я вірю що ти поступиш в НАУ )

 • admin

  я теж в це вірю, але останній новини не дуже втішні, бо крнкурс вже 29 чолові на місце…в Шевченка вже не пройшов, там прохідний бал 393((

 • ну що ж будемо надіятись на краще)

 • admin

  так)) сьогодні-завтра все буду знати 🙂