Підкамінь – 2008

І от вже відбувся фестиваль “Підкамінь”. Вже вдруге збирається куча люду на цей етнофестиваль:) я був там вперше..та що тут сказати, бо я взагалі вперше був на фестивалі ( не враховуючи Тернопільське “Нівроку”). Враження дуже хороші від фесту:)

Добирався до фестивалю автостопом разом із другом. За три машини вже майже доїхали до Підкаменя, а інший шлях подолали пішки (кілометрів десь 3). Коли прийшли вже на сам фест, то виступ завершував гурт “Русичі”. Скоро пішов до друзів та скинув в них рюкзаки і пішов відриватися під сцену, де вже починав свій виступ гурт “Юркеш”.

Вже тоді там було багато болота, бо до того падав дощ та й під час виступу він теж йшов. Виступ мені дуже сподобався, бо саме заради “Юркеш” та ще деяких гуртів я їхав на фест:) Потім ми пішли до палаток та розклали палатку під дощем:) Спали на одному каріматі в двох спальниках. Палатка була хороша, тому не промокла під час дощу, а інші ж плавали в своїх палатках:)

Прийшов другий день і ми з другом розділилися, бо він хотів бути із однією компанією, а я із іншою, тому я перейшов в іншу палатку, а його ж палатку ми перенесли в інше місце. Другого дня вже падав град, який ми успішно пересиділи в палатках, а потім пішли “ковбаситися” під сцену, де болото досягало до колін:) але було круто. Повідривалися ми на одній групі та й пішли в душ. Душ був дуже холодним і я думав, що на ранок захворію, але все було добре. Вечором ще виступали ВВ, але було таке враження, що вони вийшли виступити аби вийти.

Прийшов третій день – найсонячніший день фесту) Доща не було, болото вже підсохло. Проходячи по місцевості ми придбали собі медувухи (добра ж вона була), яка розпили на горі:) Далі почався виступ. Я чекав на третю групу, бо нею був ВІЙ. На них я і хотів попасти найбільше. Почув декілька нових пісень, що мене порадувало. Далі виступала Перкалаба, яка мене взагалі не вразила. Потім ж був легендарний Мертвий Півень, але моя думка про них погіршилася. Бас-гітара грала дуже погано, а точніше гуділа. Всі порозходилися по палатках. Поспати нормально так і не дали, але вже в 9 годині я їхав на машині додому…

Если вы не хотите намокнуть, как я в Подкамене, то проверяйте всегда погода в Чернигове на неделю. Это вам поможет как наилучшие спланировать ваш отдых и оградит вас от сидения в домике около окна.

Share