Кличко виграв!

Вчора дивився бій Володимира Кличка, де він захищав свій титул у бою із Тоні Томпсоном. Ну але спочатку не про це. Мене дуже-дуже вразило, що наший гімн України лунав на цілий зал, який, до речі, знаходився в Гамбурзі. Спочатку лунав гімн США, але ніхто й не підспівував. Не знаю яка частка була українців в залі, але співали вони гарно і їх почув весь світ!

А тепер до бою. Бій мені не сподобався. Якось дуже мляво виглядав Кличко, а Томпсон виглядав краще. Можливо це зумовлено тим, що Томпсон лівша, але я сподівався на більше. Але все добре, що добре закінчується :). Після декількох падінь Томпсон ослаб трохи. Видно щось із ногою було, бо падав він саме через неї. Ну а все вирішилося одним ударом в 11 раунді, що виправдало сподівання усіх українців та й взагалі всьго світу.

До речі, Кличко буде битися в ближчому майбутньому із переможцем пари, що складається із росіянина Олександра Повєткіна та американця Тауруса Сайкса.

Купите кадки для соления на все случаи жизни http://www.ler-bochka.ru/catalog/29/, выбирайте только наилучшие бочки для засолки. Берите спиртные овальные, вытянутые и вертикальные бочки.

Share