Тотальний алкоголізм!? або Чи можна відсвяткувати без алкоголю?

Завжди напливають роздуми про алкоголізм та взагалі алкоголь, особливо після різних свят, де більшість понапивається і будуть десь валятись, а інші просто понапиваються. Цьго разу вони прийшли після мого випускного. Як завжди були п’яні і не дуже, але людей, які не пили я не помітив, бо і сам пив. Але завжди приходить думка: “Невже не можна відсвяткувати без алкоголю?”. Невже не можна веселитися не “під градусом”? Невже нема цікавих конкурсів від яких буде веселіше, а ніж від алкоголю, а що найголовніше і корисніше? Конкурси були, але чомусь швидко закінчились, але то таке. Музика була, люди танцювали і веселилися, але всерівно до стакана із вином\горілкою тягнулись. В результаті деяким особам було дуже погано. А для чого це? Невже людям буде приємно таке згадувати? Випускний ж лише раз у житті…

Але випускний це ще пів біди, але деякі люди п’ють повсякденно пиво\лонгери (і різні малоалкогольні напої), але для чого не зрозуміти. Навіщо завжди пити чи вони може хочуть завжди бути п’яними і від’єднатися від цього світу, але це ж не так, бо людей не “погребе” від малої кількості алкоголю, то навіщо пропивати своє здоров’я?

Взагалі якщо взяти загалом моє життя, то найшасливіші його моменти були в тверезому стані, а найгірші в п’яному, то навіщо пити? Я розумію, що я людям хочеться веселитися, але це дуже дивний спосіб для цього…

Тому для мене робиться висновок, що це все дибілізм… Держава теж нічого не робить для зменшення хворих на алкоголізм, дітям алкоголь продають всюди (хоч ти будь в 11-ому класі, а хоч у 8-ому), проводяться дуже великі рекламні компанії на які купляються люди.

Просто алкогольна індустрія дуже велика і в нашій країні вона лише процвітає, тому я сумніваюсь, що прийде занепад, хіба люди самі перестануть купувати алкоголь. Отже ми маємо самі за цим слідкувати і не піддаватися спокусі!

Радий буду вашим коментарям та вашим думкам на рахунок цієї теми!

Share
 • BeyondTheSun

  та можна святкувати..звичайно можна..просто люди вживають лкоголь задля більшої розкутості..забувають свої комплекси і починають веселитися по повній!)) люди самі винні у своїй тязі до алкоголю..якби не було попиту,тоб його не виробляли..а так..він потрібен((((

 • admin

  а що не можна бути розкутим без алкоголю?! якщо починаєш веселитися, то чим більше веселишся тим більше стаєш розкутим, не вживаючи алкоголю!

  та ясно, що люди винні…

 • Dracolin

  можна,але не в наший то час…

 • admin

  чому це? невже ти ніколи не веселилася без алкоголю?

 • Алкоголь… з ним стаєш відкритішим і т.д. і т.п.
  Я швидко п’янію. Згадати навіть мій випускний. Півкласу так понапивались, а я так, коктейль і все, але сп’яніла. А мені було добре. Я лежала над зірковим небом і дивилась на сузір’я “Велика Медведиця”.
  П’ють ті, у кого депресія, а зараз такі часи, що всім хочеться піти подалі від проблем.
  Та без алкоголю життя краще
  Як я гофорю: “Я вважаю за краще отримувати кайф від життя, а не від іллюзій, які створюють подібні речовини (алкголь, наркотики т.д. і т.п.)”

 • admin

  ну от ще одна людина мене підтримала на рахунок того, що без алкоголю краще 🙂

  пити коли депресія..не знаю, бо коли я пив під час депресії, то мені ще гірше ставало (душевно), тому у цьому сенсу теж не бачу…

 • Spiritus

  Алкоголь так само потрібен, як і з персональна новорічна ялинка… І навіть не грає ролі кількість іграшок на тій ялинці і її розмір… Просто факт – персональна новорічна ялинка, котру потрібно всюди за собою носити, бо вона персональна, бо вона так само тобі потрібна, як і алкоголь… І не грає ролі кількість градусів і об’єм… Просто факт – створення собі зайвих проблем…

 • admin

  можливо і так…

 • Дух

  Ще його можна розглядати як мистецтво, мені так здається… Наприклад, щоб виготовити справжній скотч – шотландське віскі – потрібно, як і при виготовлені інших алкогольних напоїв, не тільки враховувати складники, технологію виготовлення, а й дотримуватися дуже важливої умови – місцем виготовлення повинна бути Шотландія… Часто алкогольні напої в літературних творах слугують певним магічним доповненням сюжету) Як кальвадос у Ремарка, грог у Гашека… Вони крокують разом з героями не для того, щоб привести їх до галюцинацій чи просто неприємних відчуттів, а для того, щоб бути, щоб створити певну спільність часу, місця, просто бути…
  Можливо, в таких аспектах вони набувають іншого сенсу…

 • admin

  можливо і так… ну якщо хочеш, то пий скотч, бо його виготовлення – це мистецтво, а я краще утримаюся від нього 🙂

 • Дух

  ні, я його пити не хочу, як і все інше))
  а мистецтво не лише виготовлення, а якийсь магізм, який сповнює процес як виготовлення, так і подальшого життя напою)

 • Дух

  натрапила випадково на результати статистичного дослідження, котрі стверджують, що в Україні випивається 8 мільярдів пляшок алкогольних напоїв за рік…

 • оО

  Ти ж теж п’єш. Почни з себе. Говорити, що хтось “цейо” і чи можна “тойо”, і бла-бла-бла…
  Сміхотворно. Просто роби так, як ти хочеш. Якщо хочеш веселитись без “непийкозликомстанеш”, то не пий і веселись. Якщо не хочеш, то нічого не вдієш і твій пост немає сенсу.

 • admin

  так, я вживаю зараз більше, а ніж вживав, ае в цьому доброго нічого не бачу…

  ну що ж. обіцяю виправитися!

 • оО

  ти сам пообіцяв. 🙂 якщо що, то помста за недотримання слова буде страшнюща)))))))))))))))))))))))))))

 • admin

  угу)) і до 4 ще скільки додасться? чи ти вигадаєш щось і ще))

 • оО

  Якби ти сказав про алкоголь те, що сказав про те, за що маєш чотири, то їх би не стало) Я каверзна. Придумаю щось поцікавіше)

 • admin

  угу)) тільки якщо я зараз скажу те про алкоголь, то отримаю їх п’ять?)))

 • It_makes_no_difference

  Мені здається, є потреба пити для придання більшого ефекту веселощів чи ні залежить лише від людей, які тебе оточують.
  Приведу приклад. Рік тому я спілкувалася з дівчатами, які вважали вживання алкоголю зайвим. І воно справді було так. Ми завжди знаходили привід посміятись. Нам не потрібен був для цього якийсь особливий стан. Якщо в мене і були якісь проблеми (а вони постійно є), я забувала про них після першого ж жарту. Тому зовсім не розумію, чому більшість людей схильна вважати, що вживання спиртного дійсно допомагає втамувати душевний біль.
  Проте хочу навести й інший, протилежний цьому приклад, щоб остаточно підтвердити свою думку. На моєму шляху траплялись різні люди. Були й такі, що під словом “повеселитись” бачили лише щотижневі відвідини нічних клубів. Я чесно не знаю, що там робити у тверезому стані. Без алкоголю я не відчуваю того настрою, який там вирує. І коли я сиділа за столиком, пила тільки сік і споглядала всю цю картину хаосу, я роздумувала над тим, хто з нас більший ідіот: я, котра в такому місці сидить твереза, чи весь той натовп, що цілеспрямовано прийшов сюди лише для того, щоб “набратись” до чортів.
  Тому мій висновок, до якого я так довго шла, розписуючи все це, полягає в тому, що треба дивитись, з ким спілкуєшся. Бо вплив близьких людей, яких ми звикли називати друзями, вносить свої коррективи в нас як особистостей. Схильність до альгоколю в тому ж числі.

 • ну чого, я і в клубі відривався майже тверезий, випивши лише один коктель і це було круто. залежно з яким настроєм ідеш, якщо б зараз, то точно б щось випив, бо так відрив нормально б не пішов, але бувають моменти, коли і без алкоголю все ок.