Тотальний алкоголізм!? або Чи можна відсвяткувати без алкоголю?

Завжди напливають роздуми про алкоголізм та взагалі алкоголь, особливо після різних свят, де більшість понапивається і будуть десь валятись, а інші просто понапиваються. Цьго разу вони прийшли після мого випускного. Як завжди були п’яні і не дуже, але людей, які не пили я не помітив, бо і сам пив. Але завжди приходить думка: “Невже не можна відсвяткувати без алкоголю?”. Невже не можна веселитися не “під градусом”? Невже нема цікавих конкурсів від яких буде веселіше, а ніж від алкоголю, а що найголовніше і корисніше? Конкурси були, але чомусь швидко закінчились, але то таке. Музика була, люди танцювали і веселилися, але всерівно до стакана із вином\горілкою тягнулись. В результаті деяким особам було дуже погано. А для чого це? Невже людям буде приємно таке згадувати? Випускний ж лише раз у житті…

Але випускний це ще пів біди, але деякі люди п’ють повсякденно пиво\лонгери (і різні малоалкогольні напої), але для чого не зрозуміти. Навіщо завжди пити чи вони може хочуть завжди бути п’яними і від’єднатися від цього світу, але це ж не так, бо людей не “погребе” від малої кількості алкоголю, то навіщо пропивати своє здоров’я?

Взагалі якщо взяти загалом моє життя, то найшасливіші його моменти були в тверезому стані, а найгірші в п’яному, то навіщо пити? Я розумію, що я людям хочеться веселитися, але це дуже дивний спосіб для цього…

Тому для мене робиться висновок, що це все дибілізм… Держава теж нічого не робить для зменшення хворих на алкоголізм, дітям алкоголь продають всюди (хоч ти будь в 11-ому класі, а хоч у 8-ому), проводяться дуже великі рекламні компанії на які купляються люди.

Просто алкогольна індустрія дуже велика і в нашій країні вона лише процвітає, тому я сумніваюсь, що прийде занепад, хіба люди самі перестануть купувати алкоголь. Отже ми маємо самі за цим слідкувати і не піддаватися спокусі!

Радий буду вашим коментарям та вашим думкам на рахунок цієї теми!

Share