Мобільний телефон плавить наший мозок?

Цікаве відео, де за допомогою мобільних телефонів роблять попкорн. Звичайно, це фейк, але хороший і змушує хоча б на хвилинку замислитися про те, яку шкоду наносять нам мобільні телефони.

Дуже часто чую не носи телефон біля серця, не носи телефон в кишені штанів, бо це погано вливає на потенцію, на серце і на голову погано впливає, коли говориш, тому юзай гарнітуру для розмов. В принципі можна зрозуміти людей, бо постійні хвилі, які ідуть від телефону не можуть позитивно впливати на нас, але в Києві і так тебе опромінюють чим тільки можна, в гуртожитку на кожному кроці вай-фай, шуми і т.д.

Мій тато. як приїхав сюди, то не міг довго бути, бо постійно боліла голова «від Києва». Та й я спочатку ніяк не міг звикнути до дуже голосних вулиць, відповідно в Тернополі усі почали казати, що я голосно говорю, адже дуже важко переключатися Києва на Тернопіль.

Чтоб дом проветривался заказывай крышные вентиляторы разных видов. Также если у вас есть камин, то вам просто необходимо сделать хорошею вентиляцию.

Share
 • Dracolin

  прикольно))тре і собі таке спробувати)))

 • admin

  думаю не вийде, бо я на 100% впевнений, що це розіграш, але треба буде якось зібратись і спробувати)))

  тільки от питання:

  воно робиться із простої кукурудзи?

 • Nadinka

  здається, там йде якась спец кукурузка))))
  можете поексперементувати =)

 • admin

  ну та можна було б спробувати))

  але треба зібрати 8 телефонів))) ну і кукурудзи тої…

 • BeyondTheSun

  гонсько,але я думаю що це якийсь гон(((

 • admin

  та скоріш за все так, але треба буде спробувати 🙂