Концерти (відео)

Як ви могли помітити, то у мене справа є однойменна сторінка. На ній будуть розміщуватися концерти різних гуртів. Зараз там є концерт гурта Therion та два гурта Marilyn Manson!

Радив би подивитися дуже оригінальний виступ Менсона, там лише 12 хвилини і три пісні, але всі вони виконуються під фортепіано, що є дуже незвичним! Мені дуже подобається цей виступ.

Також можете казати, що кому треба, то можливо я і маю такі концерти, але вже повідомляю, що двдріпів не буду виставляти, а лише любительські зйомки.

Взагалі цінність цих відео сумнівна і вони потрібні лише великим поціновувати гуртів, які просто не уявляють свого життя без їхніх концертів, але через фінансові проблеми не можуть на них піти. Маючи велику фантазію можна уявити. що то ви знімаєте 😀

Смотрите и поднимайте настроения на дпс видео приколы, а также учитесь, как нужно отвечать гаишникам на их обвинения. Хорошее настроение вам обеспечено.

Share
 • Дух

  Дякую)
  Вже завантажила виступ Менсона в Нотінгемі, подивилася лише хвилинок 5, але обов’язково перегляну весь…

 • admin

  качай концерт в Берліні.. там дуже крутий концерт

 • Дух

  Якщо ви не були в Берліні в 2003 десь біля виступу Менсона, то обов’язково варто-варто-варто його переглянути. Навіть якщо й були в той час в Берліні, все одно варто переглянути)…
  Вов, thank you so mach!))

 • admin

  я ж казав, що концерт крутий))